Bez stavebního povolení

Mohu si postavit mobilheim bez stavebního povolení?

Mobilheim bez stavebního povoleníJednou z obrovských výhod, které mobilní domy poskytují, je možnost postavit si je kdekoliv bez stavebního povolení, protože celoroční mobilheim je dle zákona brán jako vozidlo pro výletníky. Existuje tak úžasný příběh, který Vám jednoduše ukáže velikou výhodu tohoto faktu. Jedná se o muže, který vlastní ohromný a krásný pozemek o rozloze přibližně sto krát sto metrů přímo vedle řeky Labe, která z tohoto pozemku dělá záplavovou oblast. Jeho snažení na všech úřadech postavit si tam romantický baráček nebralo konce ani úspěchu a tak se rozhodl pro „obejití“ zákona a pořídil si velký mobilní dům, který perfektně odpovídal jeho požadavkům a už se nemusel vracet pro stavební povolení, kde by mu dům opět nepovolili. Pokud tedy máte pro úřady nějak těžko obyvatelné místo, nebo prostě narážíte na úředníky pitomce, není pro Vás nic lepšího než právě takovíto mobilní dům, který všechny vaše problémy levně vyřeší.

First bottom

2 komentáře u Bez stavebního povolení

  • J.Svoboda napsal:

    To mĚl pán kliku. Já mám krásný pozemek u rybníka již 15let. Stavet chatu nepovolili, tak jsem měl zálusk na mobilní dům. Na vystavbe mi ale sdelili, že je sice mibilní ale jezdit s ním běžně po silnici nejde a tak to nepřipadá v úvahu. Tak mi tam straší maringotka. naproti přez rybníček je snad 30 chat z dob minulých-samý prominent (říkejme tomu komanč-korydor) a já mám pozemek naproti a páni tomu říkají biokorydor. udajně tam byla spatřena mihule říční a bylo vybílíno. Stejne prý to je na ohlášku a na obci sedí příznivec komanč-korydoru.

  • Tereza napsal:

    J.Svoboda: na veřejné komunikaci s tím jezdit nelze, ale vy to snad nechcete na cestování ne? firma vám tam mobilní dům doveze, položí a je to:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Celoroční mobilheimy
Kouzelná lokalita a blízkost centra Prahy, to vše na vás čeká v případě, že podlehnete kouzlu, které má novostavba Praha 9. Na těchto stránkách naleznete kompletní přehled novostaveb realizovaných v této lokalitě.