Bezkonkurenční bydlení – projekt Kejřův Park

Rádi byste si pořídili nové bydlení, jež bude nejen moderní a útulné, ale také vhodně umístěné? Řadíte se mezi vyznavače přírodních krás, klidných míst a obrovského nadstandardu, jež je doprovázen velice zajímavými cenami? Potom Vás dozajista okouzlí developerský projekt v Praze 9 – Hloubětíně, jež nese příznačný název Kejřův Park.

Propracované výstavby, které byly rozplánovány odbornými návrháři a zrealizovány unikátní a odbornou developerskou firmou. Hned pět velikých a mnoha patrových budov Vám předkládá zcela odlišné bytové jednotky, pokud se jedná o samotné velikosti. Každý z prezentovaných bytů se honosí buď zahradou, nebo prostorným balkónem, jehož útroby jistě velice prakticky upotřebíte. Natěšit se ostatně můžete na bezpečná hřiště, moderní minigolf či osobní pláž a nepřetržitou ostrahu těchto objektů.

Dokonalé a nové byty Praha 9 jsou proto designově precizním komplexem, který Vám předloží všechno nutné pro pohodlné bydlení. Výjimečné je hlavně ono tiché, dech beroucí a překrásné prostředí, v němž může být Vaše budoucí ubytování zasazeno. Nacházet se můžete ve špičkovém lesoparku a v blízkosti rybníka. Působiště, které Vás doslova vytrhne z nevábného velkoměsta.

Obávat se ale není třeba jakékoliv vzdálenosti, která by Vás dělila od dalšího světa a obchodního centra města Praha, kam se prostřednictvím umístění lze dopravit během velice krátkého času. Využít tak lze bezkonkurenční místo pro žití, excelentní bydlení a dokonalou dopravní dostupnost. V nabídce pozbývá pouze několik posledních exkluzivních bytů, nezdržujte se a okamžitě nakupujte. Okuste vynikající možnosti, bydlet na prvotřídním místě a stejně tak mít všechno důležité při ruce. Navštivte projekt Kejřův Park a neuvěříte svým očím.

Napsali o nás: http://www.erealitypraha.cz/clanky/luxusni-bydleni-v-projektu-kejruv-park

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Celoroční mobilheimy
Kouzelná lokalita a blízkost centra Prahy, to vše na vás čeká v případě, že podlehnete kouzlu, které má novostavba Praha 9. Na těchto stránkách naleznete kompletní přehled novostaveb realizovaných v této lokalitě.