Lze získat hypotéku?

Lze získat hypotéku pro výstavbu mobilheim?

Mobilheim hypotékaAno, na mobilní domy hypotéku lze získat, ale má to jeden problém. Normální hypotéky fungují tak, že si od banky půjčíte velké množství peněz a následně je dlouho splácíte, někdy až tři desetiletí, a důležitým faktorem je, že pokud nedokážete splácet, tak ručíte stavěným domem, který Vám jednoduše odeberou. Vzhledem k tomu, že mobilní dům není nemovitost, nemůžete jím ručit. Což je právě ta komplikace, protože abyste si mohli vzít hypotéku na mobilní dům, musíte ručit nějakou jinou Vaší nemovitostí a to povětšinou lidé, kteří potřebují hypotéku na mobilheim celoroční, samozřejmě nemají a proto se často doporučují obyčejné úvěry, které Vám hypotéku velmi obstojně nahradí. Ve skutečnosti se ovšem na většinu těchto domů hypotéka ani úvěr brát nemusí, protože domy se prodávají od devadesáti tisíc korun a tak si je každý může dovolit sám.

 

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Celoroční mobilheimy
Kouzelná lokalita a blízkost centra Prahy, to vše na vás čeká v případě, že podlehnete kouzlu, které má novostavba Praha 9. Na těchto stránkách naleznete kompletní přehled novostaveb realizovaných v této lokalitě.